Prečo my?

Úvod Prečo my?

 holland

 

          Krása, idyla a nostalgia vidieka nám pripomínajú detské časy, babičku a dedka, ktorí sa o nás s láskou starali a tešili sa z huncúctiev svojich vnúčeniec.

 

         Vrúcna neha a pokoj v ich prítomnosti nám do pamäte vryli nezabudnuteľné bezstarosnté zážitky z tajomných a nebezpečných výprav do prírody, po ktorých nás unavených a plných nezabudnuteľných dojmov čakala náruč a teplo domova s kuchyňou plnou vôní domácich dobrôt.


         Chceme Vám cez našu stránku sprostredkovať príjemné spomienky, na ktoré v dnešných unáhlených časoch plných stresu často zabúdame.

Tí, ktorím sa podarí z času na čas zablúdiť v myšliankach do tohto krásneho obdobia si určite radi túto nostalgiu pripomenú akýmikoľvek spôsobmi a jedným z nich je i skrášlenie si svojho domova predmetmi, ktoré idylické obdobie pripomínajú.


         Väščina z nás sa do svojho obydlia vracia po ťažkej práci, či zlom dni oddýchnuť a načerpať sily, preto Vám ponúkame doplnky, textílie, nábytok, dekorácie a mnoho iných predmetov, ktoré Vám budú denno-denne pripomínať krásu uplynulých čias, do ktorých sa aspoň v spomiekach môžete kedykoľvek vrátiť a pookriať na duši.

 

Prajeme Vám príjemný nákup a majte na pamäti, že sme tu pre Vás.             

   bread

 

 

Kolektív e-shopu 

                   Provensálsky vidiek

 

 

Kontakt

V prípade potreby, otázok, informácií nás môžete kontaktovať:

 

e-mail: info@provensalskyvidiek.sk

 

mobil: +421 950 509 999

 

 

V prípade potreby kontaktovať kamennú predajňu:

 

Čajovňa Samurai

J. Kráľa 1A

953 01  Zlaté Moravce

 

(na námesti pri hlavnej Pošte)

 

kontakt do predajne: +421 905 688 069

Zľavové kupóny

O nás

Copyright 2020 - 2024 © provensalskyvidiek.sk